دیسپرس کننده رنگدانه آلی در آلکید لانگ اویل پایه حلال ۷۰۲ سیلون، بر پایه پلیمرهای مدیفاید شده فرموله شده و به‌عنوان دیسپرس کننده رنگ‌دانه های آلی در پوشرنگ بر پایه آلکید لانگ اویل قابل‌استفاده می‌باشد.
دیسپرس کننده روغنی ۷۰۲ سیلون، با توانایی فوق‌العاده در ترکردن و دیسپرس رنگ‌دانه، سرعت دیسپرس را افزایش داده و باعث کاهش مدت‌زمان تولید، کاهش مصرف انرژی و بهبود راندمان تولید می‌گردد.
دیسپرس کننده رنگدانه آلی با مقدار حداقلی مصرف بر اساس رنگ‌دانه، ضمن داشتن صرفه اقتصادی و توجیه‌پذیر برای مصرف‌کننده، قدرت رنگی (تینت) بالاتری را ارائه می‌دهد.

در یک نگاه

دیسپرس کننده روغنی ۷۰۲ سیلون، بسیار سریع و یکنواخت در ترکیب آلکید و حلال پخش شده و در برخورد با رنگ‌دانه، به‌صورت کامل بر روی رنگ‌دانه جذب سطحی می‌گردد. قدرت بالای این دیسپرس کننده درتر کردن رنگ‌دانه باعث افزایش سرعت پخش و شکستن ذرات پیگمنت می‌گردد.
دیسپرس کننده ۷۰۲ سیلون، به‌عنوان دیسپرس رنگدانه های آلی، با بهبود اندازه ذرات رنگدانه، باعث افزایش ترانسپرنسی ر (در رنگدانه ای ترانسپرنت) و پوشش (در رنگدانه های پوششی) شده و قدرت رنگی (تینت) محصول را افزایش می‌دهد.
دوز مصرف پایین این افزودنی و قیمت مناسب آن در مقایسه با نمونه‌های خارجی، یک محصول کاملاً رقابتی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.
ساختار شیمیایی دیسپرس کننده روغنی ۷۰۲، مانع از تجمع مجدد ذرات پس از دیسپرس می‌گردد و ثبات رنگی را در طول مدت انبارش به همراه خواهد داشت.

نکات برجسته

• حداکثر لود رنگدانه
• افزایش سفیدی و قدرت تینت (قدرت رنگ) پوشرنگ
• بهبود برق نهایی پوشرنگ
• دیسپرس همگن و ماندگار
• پخش سریع و آسان در تمام حجم محلول
• مقاومت رنگدانه در برابر Rub out

tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)

تماس با ما