پرینتول از سری تولیدات سیلون با قابلیت بهره گیری درانواع محصولات PVC و بصورت مایع می باشد. این محصول قابل بهره گیری در فیلم های پی وی سی سخت و نرم، چرم مصنوعی، کاغذ دیواری، ABS، PP و گروه های مختلف فتالاتی است.
خمیر پیگمنت پرینتول سیلون، شامل رنگدانه های آلی و معدنی است که در یک ترکیب برپایه DINP بعنوان حلال و افزودنی های دیسپرس کننده و ضدرسوب تولید شده است. این محصول با طیف گسترده ای از سیستم های وینیلی (از جمله پی وی سی) سازگار می باشد. پرینتول سیلون علاوه بر فام های ارائه شده در کاتالوگ (بر مبنای سیستم کدفام – Color Index- بین المللی)  با بهره گیری از فناوری رنگ همانندی، مطابق با فام سفارشی خریدار، قابل ارائه می باشد.
سیلون با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در فرایند دیسپرس کردن رنگدانه، ترکیبی از رنگدانه های آلی و معدنی را در محملی سازگار با رزین های PVC به نحوی آماده نموده است تا بالاترین قدرت رنگ (تینت) و میزان حداکثری رنگدانه، در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
پرینتول سیلون، دارای سیالیت (ویسکوزیته) مناسب بوده و در مدت ماندگاری در انبار دچار رسوب نمیگردد.همچنین با قدرت رنگ بالا و ثبات شیمیایی و حرارتی عالی، در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون مقاومت مناسبی (با توجه به مقاومت نوری و جوی پیگمنت انتخاب شده) دارد.
بهره گیری از رنگدانه های دارای مقاومت نوری و حرارتی بالا و مقاوم در برابر مهاجرت به سطح (Migration) باعث می شود تا نوع کامپاند و محل مصرف محصول ساخته با پرینتول سیلون، قابل مدیریت بوده و آسایش خیال را برای سازندگان و مصرف کننده نهایی به ارمغان بیاورد.
سیلون، پرینتول را با حداکثر دانه بندی 10 میکرون، قدرت رنگدهی و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت به بازار عرضه می نماید.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
مقاومت حرارتی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)