استفاده از میکسرهای با سرعت بالا در فرایند ساخت انواع مستربچ و کامپاندهای PVC باعث شده است تا سازندگان این نوع از محصولات، با تهیه رنگدانه های گوناگون، به فکر رنگین نمودن کامپاندهای خود بیفتند. اما حقیقت برخلاف آنچه دیده می شود است. ذرات مجتمع شده رنگدانه در برابر تنش های میکسر های دوربالا به آسانی از هم گسسته نمی شوند. این نوع میکسرها تنها باعث می شوند که بخشی از این ذرات، به دانه بندی های پائین برسند و درصد بالایی از آنها با دانه بندی های بسیار بالا، وارد کامپاند شوند.
بسیاری از رنگدانه ها برای داشتن حداکثر رنگدهی ممکن، می بایست تا ابعاد بسیار ریز، شکسته شوند و با کمک افزودنی های تخصصی، با محمل پلاستیک عجین شوند؛ در غیر اینصورت فام، ته رنگ و مقاومت های فیزیکی مورد انتظار از آن ها، حاصل نمی شود. در مقابل بسیاری از محصولات نیز باید از ذرات بسیار ریز تشکیل شوند تا یکنواختی، استحکام، صیقلی بودن و مقاومت های کشسانی و ارتعاشی مورد نظر را بدست آورند.
سیلون با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در فرایند دیسپرس کردن رنگدانه، ترکیبی از رنگدانه های آلی و معدنی را در محملی سازگار با انواع رزین های PVC، PP، PET و ABS به نحوی آماده نموده است تا در محمل های گوناگون قابل استفاده بوده و بالاترین قدرت رنگدهی و میزان حداکثری رنگدانه، در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
بهره گیری از رنگدانه های دارای مقاومت نوری و حرارتی بالا و مقاوم در برابر مهاجرت به سطح (Migration) باعث می شود تا نوع کامپاند و محل مصرف محصول ساخته با مستربچ مایع سیلون، قابل مدیریت بوده و آسایش خیال را برای سازندگان و مصرف کننده نهایی به ارمغان بیاورد.
سیلون، مستربچ مایع را با حداکثر دانه بندی 10 میکرون، قدرت رنگدهی و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت به بازار عرضه می نماید.
مستربچ های مایع سیلون توانایی ترکیب با هرنسبتی با یکدیگر را داشته و طیف وسیعی از فام را ارائه می نماید.
استفاده از نرم افزارهای رنگ همانندی در فرآیند تولید مستربچ مایع سیلون،  تنوع رنگبندی گسترده و قابل کنترل با   ΔE مشخص را در اختیار سازندگان محصولات پلیمری قرار می دهد.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید

مقاومت حرارتی مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)