خمیر پیگمنت روغنی سیلون برپایه آلکید لانگ اویل جهت بهره گیری در رنگ های ساختمانی و صنعتی با حداکثر محتوای رنگدانه فرموله شده است و با رزین های لانگ اویل برپایه روغن های گوناگون قابل امتزاج باشد. دانه بندی پائین ذرات رنگدانه در این محصول بالاترین قدرت رنگدهی (تینت) را به ارمغان می آورد.
این محصول علاوه بر رنگ های دکوراتیو ساختمانی، قابلیت استفاده در رنگ های صنعتی را دارا می باشد.
رنگدانه های مورد استفاده در خمیر پیگمنت روغنی سیلون با تنوع گوناگون انتخاب شده است تا فام های مختلف، در انواع پوشش های درون و خارج از خانه (Indoor and Outdoor) قابل استفاده باشند.
حداکثر دانه بندی 10 میکرون، قدرت رنگ (تینت) و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت و تنوع گسترده فام از مهمترین ویژگی های خمیر پیگمنت روغنی سیلون بوده همچنین توانایی ترکیب با هرنسبتی با یکدیگر را دارا می باشد.
در ساخت خمیر پیگمنت روغنی سیلون از رنگدانه های آلی و معدنی (و ترکیبی) بهره گرفته شده و تنوع غیر پوششی (ترانسپرنت ) تا پوششی (Opaque) در این محصول به چشم می آید تا دست فرمول نویس در انتخاب نوع رنگدانه، پوششی یا غیر پوشش و مقاومت نوری و جوی باز باشد.
خمیر پیگمنت های روغنی سیلون، در صورت تست در آزمایشگاه و بررسی سازگاری، امکان بهره گیری در رزین های مدیوم اویل را نیز دارا می باشد.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید

درصد پیگمنت مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)