خمیر پیگمنت فوری سیلون سازگار با رزین های شورت اویل و نیترو سلولوز جهت بهره گیری در رنگ های فوری، آلکید کوره ای (آلکید-ملامین و آلکید-اوره) با حداکثر محتوای رنگدانه فرموله شده است و با بیشتر رزین های شورت اویل برپایه روغن های گوناگون قابل امتزاج می­باشد. دانه بندی پائین ذرات رنگدانه در این محصول بالاترین قدرت رنگدهی (تینت) را به ارمغان می آورد.
رنگدانه های مورد استفاده در خمیر پیگمنت فوری سیلون با تنوع گوناگون انتخاب شده است تا فام های مختلف، در انواع پوشش های نمای داخل و خارج (Indoor and Outdoor) قابل استفاده باشند.
حداکثر دانه بندی 10 میکرون، قدرت رنگ (تینت) و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت و تنوع گسترده فام از مهمترین ویژگی های خمیر پیگمنت فوری سیلون بوده همچنین توانایی ترکیب با هرنسبتی با یکدیگر را دارا می باشد.
در ساخت خمیر پیگمنت فوری سیلون از رنگدانه های آلی و معدنی (و ترکیبی) بهره گرفته شده و تنوع غیر پوششی (ترانسپرنت ) تا پوششی (Opaque) در این محصول به چشم می آید تا دست فرمول نویس در انتخاب نوع رنگدانه، پوششی یا غیر پوشش و مقاومت نوری و جوی باز باشد.

درصد پیگمنت مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)