خمیر پیگمنت پایه آب سیلون جهت بهره‌گیری در رنگ‌های هنری، نقاشی روی بوم، نقاشی دیواری، مرکب، گواش و ... با حداکثر محتوای رنگ‌دانه و عاری از رزین فرموله شده است تا با تمامی رزین‌های امولسیونی پایه آب قابل امتزاج باشد. دانه بندی پائین ذرات رنگ‌دانه در این محصول بالاترین قدرت رنگ دهی (تینت) را به ارمغان می‌آورد.
رنگ‌دانه های مورد استفاده در خمیر پیگمنت پایه آب سیلون با تنوع مقاومت نوری و جوی گوناگون انتخاب شده است تا فام‌های مختلف، در انواع پوشش‌های درون و خارج از خانه (Indoor and Outdoor) قابل استفاده باشند.
خمیر پیگمنت پایه آب سیلون عاری از حلال‌های آلی بوده و سازگاری خوبی با محیط‌زیست دارند.
حداکثر دانه‌بندی ۱۰ میکرون، قدرت رنگ (تینت) و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت و تنوع گسترده فام از مهم‌ترین ویژگی‌های خمیر پیگمنت پایه آب سیلون بوده همچنین توانایی ترکیب با هر نسبتی با یکدیگر را دارا می‌باشد.
در ساخت خمیر پیگمنت پایه آب سیلون از رنگ‌دانه های آلی و معدنی (و ترکیبی) بهره گرفته‌شده و تنوع غیر پوششی (ترانسپرنت) تا پوششی (Opaque) در این محصول به چشم می‌آید تا دست فرمول نویس در انتخاب نوع رنگ‌دانه، پوششی یا غیر پوشش و مقاومت نوری و جوی باز باشد.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید

درصد پیگمنت مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)