بسیاری از دستکش ها و بادکنک ها با استفاده از رزین های لاتکس طبیعی و مصنوعی تولید می شوند. استفاده از پیگمنت در این گونه از محصولات باعث می شود تا تنوع گسترده ای از رنگ ها را در آن ها شاهد باشیم.
فرآیند تولید خمیر پیگمنت جهت استفاده در مصنوعات لاتکس، بسیار حساس بوده و کنترل کیفی مواد اولیه و محصول نهایی برای داشتن سازگاری و ثبات در ترکیب، بسیار دقیق و پیچیده می باشد.
بدین منظور انواع رنگدانه های آلی و فلورسنت در ترکیبی شامل آب، دیسپرس کننده های سازگاز با رزین لای لاتکس و افزودنی های پایدار کننده، پخش و تا پائین ترین دانه بندی قابل دستیابی، آسیاب می شوند.
خمیر پیگمنت پایه آب سیلون مخصوص لاتکس با محتوای رنگدانه بالا و قدرت رنگدهی بالا، رنگ های زیباتری را به محصول نهایی می بخشد.
در این محصول جهت سازگاری بیشتر با رزین های لاتکس، از هیچ گونه رزین امولسیونی استفاده نشده است.
دانه بندی بسیار پائین و توزیع یکنواخت رنگدانه، ویسکوزیته متناسب و پایدار، ثبات کیفی خمیر پیگمنت را در طول مدت انبارش در پی خواهد داشت.
به دلیل شرایط تولید محصولات بر پایه رزین های لاتکس، درتولید خمیر پیگمنت سیلون مخصوص لاتکس رنگدانه هایی انتخاب شده اند تا در محیط های قلیایی و اسیدی، ثبات شیمیایی و فیزیکی خود را حفظ نمایند.
خمیر پیگمنت های پایه آب سیلون مخصوص لاتکس، قابلیت امتزاج پذیری با یکدیگر را به هر نسبتی داشته و دامنه وسیعی از فام های زیبا و ماندگار را در اختیارمصرف کننده قرار می دهد.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید

درصد پیگمنت مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)