در چاپ پیگمنت، اتصال رنگ‌دانه به الیاف، به صورت مکانیکی و در حضور بیندر می‌باشد به همین دلیل، رنگ‌دانه ها، قابلیت چاپ بر روی الیاف طبیعی، مصنوعی یا ترکیبی را دارند. در چاپ پیگمنت و در پایان فرآیند تثبیت، نیاز به مرحله شستشو حذف می‌گردد در نتیجه بهره گیری از پیگمنت در فرآیند چاپ و تکمیل، بسیار آسان‌تر از سایر انواع رنگزاها می‌باشد.
خمیر پیگمنت های پایه آب سیلون بالاترین قدرت رنگ (تینت) و میزان حداکثری رنگ‌دانه، در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد تا کمترین میزان خمیر پیگمنت را در فرمول چاپ، نیاز داشته باشند.
خمیر پیگمنت سیلون با ساختاری پایدار، رنگ شفاف، قدرت تینت بالا، دوام عالی، دانه بندی پائین و یکنواخت ذرات رنگ‌دانه، سازگار و مهربان با محیط زیست و مقاوم در برابر مهاجرت رنگ‌دانه ها در رزین، بهترین راهکارها را در صنعت چاپ و تکمیل در اختیار شما قرار می‌دهد.
پیگمنت های مورد استفاده در ساخت خمیر پیگمنت نساجی سیلون، دارای مقاومت‌های نوری و حرارتی متفاوت بوده و دست خریدار را در انتخاب فام‌های گوناگون با توجه به مقاومت نوری‌های موردنظر، باز می‌گذارد.
از دیگر سو، در مواردی که فام انتخابی، از مقاومت نوری و حرارتی مورد نیاز برخوردار نباشد، سیلون با بهره‌گیری از نرم‌افزار رنگ همانندی و دستگاه اسپکتوفتومتر فام دلخواه را با ترکیب رنگ‌دانه های مقاوم، در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.
سیلون، خمیر پیگمنت چاپ را با حداکثر دانه بندی ۱۰ میکرون، قدرت رنگدهی و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت به بازار عرضه می‌نماید.
خمیر پیگمنت های سیلون به صورت عاری از رزین و بیندر تولید و توانایی ترکیب با هرنسبتی با یکدیگر را داشته و طیف وسیعی از فام را ارائه می‌نماید.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید

درصد پیگمنت مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)