خمیر پیگمنت پایه آب سیلون جهت بهره گیری در پوشش چرم طبیعی (پایه آب) با حداکثر محتوای رنگدانه و عاری از رزین فرموله شده است تا با تمامی رزین های امولسیونی پایه آب قابل امتزاج باشد. دانه بندی پائین ذرات رنگدانه در این محصول بالاترین قدرت رنگدهی (تینت) را به ارمغان می آورد.
با توجه به حساسیت های موجود در پوشش های چرم طبیعی، رنگدانه های انتخاب شده در ساخت این محصول، عاری از حلال های آلی، فلزات سنگین و سمی بوده و سازگاری خوبی با محیط زیست دارند.
حداکثر دانه بندی 10 میکرون، قدرت رنگ (تینت) و فام ثابت جهت داشتن محصولی یکنواخت و تنوع گسترده فام از مهمترین ویژگی های خمیر پیگمنت پایه آب سیلون بوده همچنین توانایی ترکیب با هرنسبتی با یکدیگر را دارا می باشد.
در ساخت خمیر پیگمنت پایه آب سیلون از رنگدانه های آلی و معدنی (و ترکیبی) بهره گرفته شده و تنوع غیر پوششی (ترانسپرنت ) تا پوششی (Opaque) در این محصول به چشم می آید تا دست فرمول نویس در انتخاب نوع رنگدانه، پوششی یا غیر پوشش و مقاومت نوری و جوی باز باشد.
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید
فول شید
تینت شید

درصد پیگمنت مقاومت نوری مقاومت جوی مصرف داخل ساختمان مصرف خارج ساختمان
tarachem-man

سوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از این محصول در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که مشخصات مندرج در کاتالوگ محصول، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)