رنگ-اتومبیلی

رنگ اتومبیلی

سیلون با توجه به نیاز صنعت خودرو به بهره‌گیری از رنگ‌دانه های باکیفیت و مقاوم در برابر نور، خمیر پیگمنت فوری سیلون را با قابلیت کاربرد در پوشش‌های اتومبیلی بر پایه نیتروسلولوز و خمیر پیگمنت مولتی سیلون را سازگار با رزین‌های پلی اورتان، تولید و ارائه کرده است.

رنگ پلی اورتان اتومبیلی رنگ فوری اتومبیلی

قطعات-پلاستیک–pvc

قطعات پلاستیک pvc

مستربچ مایع سیلون، مطابق با آخرین فناوری روز دنیا و به‌عنوان جایگزین مستربچ های گرانولی، با تنوع فام گسترده و قابلیت ارائه با DE<۱ و سرعت یکنواختی بالا در ترکیب، به‌صورت کاملاً انعطاف‌پذیر با انواع رزین‌های PVC, PET, PP سازگاری دارد. مستربچ مایع سیلون، با حداکثر قدرت رنگ دهی و مقاومت حرارتی بالا، در فیلم‌های نرم و سخت و با درصدهای متفاوت رزین و فیلر، به‌آسانی هم‌تراز می‌گردد.

مشاهده محصول

چرم-مصنوعی

چرم مصنوعی

سیلون به‌منظور ارائه خمیر پیگمنت مایع با قابلیت بهره بری در صنعت چرم مصنوعی، گلچینی از مقاوم‌ترین رنگ‌دانه های آلی و معدنی در برابر تابش خورشید و حرارت را با دانه‌بندی پائین و قدرت رنگ دهی بالا ارائه نموده است تا ثبات رنگ و تینت یکنواخت را در هر بار تولید محصول، داشته باشید.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)