پوشرنگ‌های-روغـنی

پوشرنگ‌های روغـنی

سیلون با بهره‌گیری از دانش روز در صنعت رنگ و رزین، تنوع گسترده‌ای از فام‌های گوناگون را در تولید خمیر پیگمنت های روغنی بر پایه آلکید لانگ اویل، در اختیار تولیدکنندگان قرار داده است. درصد بالای رنگ‌دانه، براقیت بالا، تنوع مقاومت نوری و جوی (با توجه به محل مصرف) از مهم‌ترین ویژگی‌های خمیر پیگمنت های روغنی سیلون می‌باشد.

مشاهده محصول

پوشرنگ‌های-پایه-آب

پوشرنگ‌های پایه آب

سیلون به‌عنوان تولیدکننده خمیر پیگمنت‌های پایه آب، عاری از رزین و با کارایی بالا جهت بهره‌گیری در انواع پوشش‌های بر پایه آب، رنگ‌های دکوراتیو و نمای داخل و خارج ساختمان، با حداکثر میزان رنگ دهی و قدرت بالای تینت، توانسته است کلیه نیازهای مربوط به صنعت تولید پوشرنگ های پایه آب و رنگ‌های دکوراتیو را مرتفع نماید. بهره‌گیری از رنگ‌دانه های مقاوم در برابر تغییر رنگ ناشی از تابش پرتوهای خورشیدی در خمیر پیگمنت های سیلون، امنیت خاطر مصرف‌کنندگان را در پی خواهد داشت.

مشاهده محصول

پوشرنگ‌های-اپوکسی

پوشرنگ‌های اپوکسی

خمیر پیگمنت اپوکسی سیلون، دارای سازگاری فوق‌العاده با رزین‌های اپوکسی، بدون ایجاد تغییر در خصوصیات فیزیکی و شیمیایی رزین اپوکسی از قبیل سرعت خشک شدن، تغییر در سختی، تغییر ناگهانی در ویسکوزیته، افت براقیت و ...، فام‌های گوناگون و ترکیبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین به دلیل قدرت رنگ دهی بالا و نیاز به درصد پائین مصرف خمیر پیگمنت، تغییری در نسبت رزین به هاردنر، ایجاد نمی‌گردد

مشاهده محصول

پوشرنگ‌های-پلی-اورتان

پوشرنگ‌های پلی اورتان

خمیر پیگمنت پلی اورتان سیلون، دارای سازگاری عالی با رزین‌های پلی اورتان (با POH بالاتر از ۲٫۸) و با فام‌های متنوع و قابل ترکیب با یکدیگر تولید و عرضه می‌شود. انتخاب دقیق و بهره‌گیری از رنگ‌دانه های آلی و معدنی با مقاومت نوری و جوی بالا، ثبات رنگ را در پوشش‌های خارجی در اختیار شما قرار می‌دهد. ثبات خصوصیات شیمیایی رزین پلی اورتان، قدرت رنگ دهی بالا و براقیت عالی پوشرنگ از ویژگی‌های خیر پیگمنت پلی اورتان سیلون است.

مشاهده محصول

کفپوش-اپوکسی

کفـپوش اپوکسی

خمیر پیگمنت اپوکسی کف سیلون، حاوی رنگ‌دانه های آلی و معدنی با مقاومت نوری و جوی عالی است که با حداکثر میزان سازگاری با رزین اپوکسی کف، پوششی یکدست و یکنواخت را در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد. میزان بالای رنگ‌دانه، تنوع فام، امکان ترکیب فام‌های گوناگون با یکدیگر و سرعت بالا در یکنواختی با رزین از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول می‌باشد.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)