پوشرنگ‌های-روغـنی

پوشرنگ‌های روغـنی

سیلون با بهره‌گیری از دانش روز در صنعت رنگ و رزین، تنوع گسترده‌ای از فام‌های گوناگون را در تولید خمیر پیگمنت های روغنی بر پایه آلکید لانگ اویل، در اختیار تولیدکنندگان قرار داده است. درصد بالای رنگ‌دانه، براقیت بالا، تنوع مقاومت نوری و جوی (با توجه به محل مصرف) از مهم‌ترین ویژگی‌های خمیر پیگمنت های روغنی سیلون می‌باشد.

مشاهده محصول

رنگ-نمای-ساختمان-و-نقاشی-دیواری

رنگ نمای ساختمان و نقاشی دیواری

خمیر پیگمنت پایه آب سیلون (عاری از رزین) و با کارایی بالا جهت بهره گیری در انواع پوشش‌های بر پایه آب، رنگ نمای خارج ساختمان با حداکثر میزان رنگ دهی، قدرت بالای تینت، توانسته است کلیه نیازهای مربوط به رنگ‌ها نمای ساختمان را مرتفع نماید. بهره گیری از رنگ‌دانه های مقاوم در برابر تغییر رنگ ناشی از تابش پرتوهای خورشیدی در خمیر پیگمنت های سیلون، امنیت خاطر مصرف‌کنندگان را در پی خواهد داشت.

مشاهده محصول

رنگ-داخلی-ساختمان

رنگ داخلی ساختمان

خمیر پیگمنت پایه آب سیلون (عاری از رزین) و با کارایی بالا جهت بهره‌گیری در انواع پوشش‌های برپایه آب، رنگ‌های دکوراتیو و نمای داخل ساختمان، با حداکثر میزان رنگ دهی و قدرت بالای تینت، توانسته است گلچینی از تنوع فام را در سبد محصولات خود آماده نماید. بهره‌گیری از رنگ‌دانه های مقاوم در برابر تغییر رنگ ناشی از تابش پرتوهای خورشیدی در خمیر پیگمنت های سیلون، امنیت خاطر مصرف‌کنندگان را در پی خواهد داشت.

مشاهده محصول

مصنوعات-بنتی

مصنوعات بنتی

طراحان، معماران و سازندگان ساختمان‌های مدرن، با هدف تنوع و برانگیختن حس زیبایی‌شناسی در چشم بینندگان اقدام به استفاده از قطعات رنگی بتن در سازه‌ها نموده‌اند. در حال حاضر تنوع رنگ‌های مورداستفاده به چند فام مثل زرد، قرمز، مشکی، سبز و قهوه‌ای، محدود می‌شود. سیلون با بهره‌گیری از دانش روز در زمینه رنگ‌دانه ها و با هدف ارائه راهکارهای جدید، گستره وسیعی از تنوع فام را با بالاترین مقاومت در برابر رنگ‌پریدگی در مقابل نور خورشید و بدون تغییر در مقاومت مصالح، ارائه می‌نماید.

مشاهده محصول

قطعات-گچی

قطعات گچی

رنگ‌آمیزی قطعات گچی، نیازی است فراتر از بازی رنگ و قلم. آنجا که عمق کامپوزیت با سطح آن یکدست و یکنواخت شده و ایجاد شکست در محصول، کاهش زیبایی را به همراه نخواهد داشت. سیلون با بهره‌گیری از دانش روز در زمینه رنگ‌دانه ها و با هدف ارائه راهکارهای جدید، گستره وسیعی از خمیر پیگمنت پایه آب را با تنوع فام و بالاترین مقاومت در برابر رنگ‌پریدگی در مقابل نور خورشید و بدون تغییر در مقاومت مصالح، ارائه می‌نماید.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)