کاغذ-رنگی

کاغذ رنگی

گونه‌های متفاوتی از خمیر پیگمنت های پایه آب سیلون، جهت ساخت کاغذهای رنگی، با مقاومت عالی رنگ‌دانه در برابر حرارت و رنگ‌پریدگی در برابر آفتاب، آماده شده‌اند تا به دلیل قدرت رنگ دهی بالا میزان مصرف حداقل رنگ‌دانه را با رنگی زنده و مقاومت عالی در برابر شرایط اسیدی، بازی و هوازدگی، همزمان در اختیار داشته باشید.

مشاهده محصول

کاغذ-دیواری

کاغذ دیواری

خمیر پیگمنت سیلون، به‌عنوان یک جوهر با کارایی بالا جهت استفاده در صنعت چاپ کاغذدیواری و دیوار پوش‌های PVC مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول با بهره‌گیری از رنگ‌دانه های مقاوم در برابر رنگ‌پریدگی و با مقاومت نوری بالا و دارای ماندگاری بلندمدت، مقاومت در برابر شستشو و عوامل شیمیایی و فیزیکی بهترین کیفیت چاپ و رنگ دهی را به شما هدیه می‌دهد.

مشاهده محصول

مرکب-چاپ

مرکب چاپ

مجموعه‌ای از غنی‌ترین و قدرتمندترین جوهرهای چاپ که تا کنون دیده‌اید، با میزان رنگ‌دانه بالا، حداکثر عمق رنگ و قدرت تینت، تنوع گسترده‌ای از فام‌های رنگی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا تولید مرکب را فارغ از مشکلات گوناگون، مدیریت کنید. تنوع رنگ‌بندی، تن‌های گوناگون (از پوششی تا شفاف)، تغییر در براقیت و سایر خصوصیات مربوط به مرکب، با تغییر در درصد اختلاط جوهر و سایر اجزاء فرمول، به‌راحتی حاصل می‌شود.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)