رنگ-نمای-ساختمان-و-نقاشی-دیواری

رنگ اکریلیک نما

خمیر پیگمنت سیلون (پایه آب) با قابلیت استفاده در تولید رنگ‌های آکریلیک پایه آب مخصوص نما، با بهره‌گیری از رنگ‌دانه های مقاوم در برابر رنگ‌پریدگی ناشی از آفتاب و شرایط جوی و با قدرت رنگ دهی بالا و دانه‌بندی پائین؛ تولید و ارائه شده است. این گروه، در تنوع فام گسترده و قابلیت ترکیب با یکدیگر و ساخت فام‌های جدید، در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مشاهده محصول

رنگ‌های-هنری

رنگ‌های هنری

خمیر پیگمنت سیلون (پایه آب) با قابلیت استفاده در تولید رنگ‌های هنری پایه آب، با بهره گیری از رنگ‌دانه های آلی و معدنی و با قدرت رنگ دهی بالا و دانه‌بندی پائین؛ تولید و ارائه شده است. این گروه، به‌صورت پوششی و ترانسپرنت و در تنوع فام گسترده و قابلیت ترکیب با یکدیگر و ساخت فام‌های جدید، در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مشاهده محصول

گواش

گواش

خمیر پیگمنت سیلون (پایه آب) با قابلیت استفاده در تولید گواش، با بهره‌گیری از رنگ‌دانه های آلی و معدنی و با قدرت رنگ دهی بالا و دانه‌بندی پائین؛ تولید و ارائه شده است. این گروه، به‌صورت پوششی و ترانسپرنت و در تنوع فام گسترده و قابلیت ترکیب با یکدیگر و ساخت فام‌های جدید، در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مشاهده محصول

آبرنگ

آبرنگ

خمیر پیگمنت سیلون (پایه آب) با قابلیت استفاده در تولید آبرنگ، با بهره‌گیری از رنگ‌دانه های آلی و معدنی و با قدرت رنگ دهی بالا و دانه‌بندی پائین؛ تولید و ارائه شده است. این گروه، به‌صورت پوششی و ترانسپرنت و در تنوع فام گسترده و قابلیت ترکیب با یکدیگر و ساخت فام‌های جدید، در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مشاهده محصول

مرکب

مرکب

خمیر پیگمنت سیلون (پایه آب) با قابلیت استفاده در تولید مرکب هنری پایه آب، با بهره‌گیری از رنگ‌دانه های آلی و معدنی و با قدرت رنگ دهی بالا و دانه‌بندی پائین؛ تولید و ارائه شده است. این گروه، به‌صورت پوششی و ترانسپرنت و در تنوع فام گسترده و قابلیت ترکیب با یکدیگر و ساخت فام‌های جدید، در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)