قطعات-پلاستیک–pvc

قطعات پلاستیک pvc

مستربچ مایع سیلون، مطابق با آخرین فناوری روز دنیا و به‌عنوان جایگزین مستربچ های گرانولی، با تنوع فام گسترده و قابلیت ارائه با DE<۱ و سرعت یکنواختی بالا در ترکیب، به‌صورت کاملاً انعطاف‌پذیر با انواع رزین‌های PVC, PET, PP سازگاری دارد. مستربچ مایع سیلون، با حداکثر قدرت رنگ دهی و مقاومت حرارتی بالا، در فیلم‌های نرم و سخت و با درصدهای متفاوت رزین و فیلر، به‌آسانی هم‌تراز می‌گردد.

مشاهده محصول

کف‌پوش‌های-پلاستیکی

کف‌پوش‌های پلاستیکی

خمیر پیگمنت سیلون با قابلیت بهره بری در صنعت تولید کف‌پوش های لاستیکی و پلاستیکی، گلچینی از مقاوم‌ترین رنگ‌دانه های آلی و معدنی در برابر تابش خورشید و حرارت را با دانه بندی پائین و قدرت رنگ دهی بالا ارائه نموده است تا ثبات رنگ و تینت یکنواخت را در هر بار تولید محصول، داشته باشید.

مشاهده محصول

سیم-و-کابل

سیم و کابل

خمیر پیگمنت سیلون، به‌منظور استفاده در صنعت ساخت سیم و کابل اقدام به ارائه خمیر پیگمنت در تنوع گسترده رنگی و با مقاومت حرارتی بالا نموده است. ثبات رنگ و کیفیت، ترکیب سریع با کامپاند و قدرت رنگ دهی بالا از مهم‌ترین ویژگی‌های این خمیر پیگمنت می‌باشد.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)