کامپوزیت‌های-پلی-استری

کامپوزیت‌های پلی استری

خمیر پیگمنت مولتی سیلون با قابلیت استفاده در کامپوزیت‌های پلی استری، به بهره‌گیری از رنگ‌دانه های دارای مقاوم نوری بالا و قدرت رنگ دهی حداکثری، به سرعت در ترکیب کامپاند یکدست شده و رنگی یکنواخت و کامل را به محصول می‌بخشد. این محصول به‌آسانی جایگزین ژل کوت های متداول شده و براقیت مطلوبی را به قطعه، می‌بخشد.

مشاهده محصول

کامپوزیت‌های-فایبرگلاس

کامپوزیت‌های فایبرگلاس

خمیر پیگمنت مولتی سیلون با قابلیت استفاده در کامپوزیت‌های فایبرگلاس، به‌عنوان جایگزین ژل کوت های متداول، با تنوع فام گسترده و قدرت رنگدهی بالا (درصد پیگمنت بالا) و با بهره‌گیری از رنگ‌دانه های مقاوم در برابر رنگ‌پریدگی، تولید شده است. این محصول، عاری از رزین تولیدشده و در زمان خشک شدن، براقیت و سختی نهایی محصول اثر نامطلوب نخواهد داشت.

مشاهده محصول

مصنوعات-بنتی

مصنوعات بتنی

طراحان، معماران و سازندگان ساختمان‌های مدرن، با هدف تنوع و برانگیختن حس زیبایی‌شناسی در چشم بینندگان اقدام به استفاده از قطعات رنگی بتن در سازه‌ها نموده‌اند. در حال حاضر تنوع رنگ‌های مورداستفاده به چند فام مثل زرد، قرمز، مشکی، سبز و قهوه‌ای، محدود می‌شود. سیلون با بهره‌گیری از دانش روز در زمینه رنگ‌دانه ها و با هدف ارائه راهکارهای جدید، گستره وسیعی از تنوع فام را با بالاترین مقاومت در برابر رنگ‌پریدگی در مقابل نور خورشید و بدون تغییر در مقاومت مصالح، ارائه می‌نماید.

مشاهده محصول

قطعات-گچی

قطعات گچی

رنگ‌آمیزی قطعات گچی، نیازی است فراتر از بازی رنگ و قلم. آنجا که عمق کامپوزیت با سطح آن یکدست و یکنواخت شده و ایجاد شکست در محصول، کاهش زیبایی را به همراه نخواهد داشت. سیلون با بهره‌گیری از دانش روز در زمینه رنگ‌دانه ها و با هدف ارائه راهکارهای جدید، گستره وسیعی از خمیر پیگمنت پایه آب را با تنوع فام و بالاترین مقاومت در برابر رنگ‌پریدگی در مقابل نور خورشید و بدون تغییر در مقاومت مصالح، ارائه می‌نماید.

مشاهده محصول

دستکش-و-بادکنک

دستکش و بادکنک

خمیر پیگمنت پایه آب سیلون، عاری از رزین و سازگار با انواع رزین‌های لاتکس طبیعی و سنتزی با عملکردی ویژه در مصنوعات لاتکس آماده شده است. این گروه از محصولات سیلون، دارای محتوای رنگ‌دانه و قدرت تینت بالا، شفافیت و براقیت عالی، دانه‌بندی پائین و سازگاری مطلوب با رزین است. خمیر پیگمنت پایه آب سیلون مخصوص لاتکس، به نحوی فرموله شده است تا سرعت پخش شدن بالایی در محمل رزین داشته و نیاز به تنش طولانی‌مدت جهت یکنواختی موردنیاز نباشد.

مشاهده محصول

tarachem-manسوالی دارید؟

کارشناسان ما، آماده اند تا با ارائه راهنمایی و مشاوره‌های فنی، بهترین گزینه و راه حل را جهت استفاده از محصولات‌مان در اختیار شما قرار دهند.
درصورتی که توضیحات و مشخصات مندرج در کاتالوگ محصولات، پاسخگوی سوالات شما نبود، با ما تماس بگیرید.

۳۶۱۵۶ (۰۲۵)