تاراشیمی

راهکار تاراشیمی برای

صنعت سیمان و بتن

سیلون، زیبا و هوشمند

مصالح ساختمانی زیبا و کارآمد، نقش مهمی در طراحی معماری مدرن ایفا می‌کنند. تاراشیمی به صنایع سیمان و بتن کمک می‌کند تا با استفاده از راه‌حل‌های هوشمند، محصولاتی بسازند که مقرون به صرفه‌تر، بادوام‌تر و زیباتر باشند.

تاراشیمی با استفاده از فناوری‌های نوین، رنگ‌دهنده‌ها و افزودنی‌های حرفه‌ای تولید می‌کند که می‌توانند به سیمان و بتن ظاهری زیبا و چشم‌نواز ببخشند. همچنین، این مواد می‌توانند به بهبود ویژگی‌های سیمان و بتن کمک کنند تا ساختمان‌ها دوام بیشتری داشته و نیاز کمتری به تعمیر و نگهداری داشته باشند.

با افزایش تقاضا برای ظاهر و دوام مصالح ساختمانی، صنایع سیمان و بتن به برند سیلون اعتماد می‌کنند. محصولات تاراشیمی در کاربردهای ساختمانی مختلف از جمله ساخت‌وساز، نماسازی، کف‌سازی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

پیگمنت مایع بتن سیلون به ویژگی‌های زیر شناخته می‌شود:

  • سازگاری با سیمان و بتن
  • ثبات رنگ و مقاومت در برابر رنگ پریدگی
  • مقاومت نوری و جوی عالی
  • افزایش مقاومت مصالح

سیلون، راز ماندگاری سطوح شما

محصولات رنگی باید بدون توجه به شرایط آب و هوا، ظاهر اصلی خود را در طول عمر ساختمان حفظ کنند. برای این منظور، از پیگمنت مایع بتن با قابلیت پخش آسان و رنگ‌های سفارشی با استفاده از فرمول هوشمند استفاده می‌شود. این محصولات به منظور پاسخگویی به نیازهای خاص رنگ و پایداری در سیمان، بتن، گچ استخر، گچ‌کاری نما، دوغاب‌ها، ملات‌ها، کف‌پوش‌ها و سایر موارد فرموله شده‌اند.

علاوه بر این، سیلون افزودنی‌هایی را تولید می‌کند که با استفاده از فناوری بازتابنده مادون قرمز (IR)، سیمان و بتن را خنک‌تر می‌کنند. این فناوری برای به حداکثر رساندن بازتاب کل خورشید و کاهش اثرات گرما در محیط‌های شهری متراکم کمک می‌کند. تاراشیمی با استفاده از ترکیب مناسب مواد اولیه، فرآیند تولید کنترل شده و آسیاب بهینه، فناوری اثبات شده و کیفیت ثابتی دارد.

محصولات سیلون، بر اساس مجموعه‌ای گسترده از ترکیبات شیمیایی موجود در کاربردهای رنگ‌دهی به بتن و سیمان، در فرآیند ساخت بتن و ورود به ساختار شبکه‌ای کامپوزیت حضور دارند. این محصولات با ارائه تنوع رنگ و فام رنگی یکدست و یکنواخت، در محصول نهایی زیبایی قطعه را حفظ می‌کنند و از ایجاد شکستگی و ترک در بتن جلوگیری می‌کنند. فرمول هوشمند سیلون به گونه‌ای است که تأخیری در زمان خشک شدن ترکیب ایجاد نمی‌کند و پس از سخت شدن، بتن تغییری در مقاومت مصالح کامپوزیت نهایی نشان نمی‌دهد.

پیشنهاد تاراشیمی

مجموعه رنگ‌های سیلون شامل طیف گسترده‌ای از فام‌های پایه و محبوب است که به صورت خالص در دسترس قرار دارند. این مجموعه همچنین شامل پیگمنت مایع سیلون است که با هر نسبتی با یکدیگر قابل ترکیب است و فرآیند میکس را سریع و آسان می‌کند. سیلون، طیف وسیعی از رنگ‌های تکرارپذیر و زیبا را به ارمغان می‌آورد تا مشتریان بتوانند انتخاب‌های متنوعی داشته باشند.